Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Aplikacja mobilna (android)

Logowanie

Lubisz? - kliknij /wyślij link

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

04409526
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
167
2011
6232
25311
48080
4409526

twoje IP: 54.82.79.109

Statystyki

Użytkowników:
493
Artykułów:
1374
Odsłon artykułów:
976164

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Wspomnienia z wakacji - szkolne wspólnoty formacyjne

W poniedziałek (26.06.2017 r.) część naszych szkolnych ministrantów udała się do Piły, gdzie wspólnie z opiekunem (ks. Robertem) przez trzy dni wypoczywała. W programie były m.in. wyjścia nad dwa pilskie jeziora, mecze w piłkę nożną, zwiedzanie Pilskiego Muzeum Wojskowego czy zabawa w paintballa oraz wspólna Eucharystia.

 

 

 Część uczniów zrzeszona w Szkolnym Kole Caritas i Scholi w dniach od 29 czerwca do 1 lipca 2017 roku uczestniczyła w swoim wspólnotowym wyjeździe wakacyjnym. Miejscem wypoczynków była również Piła. Opiekunem był także ks. Robert. W programie były m.in. wyjście nad pilskie jezioro, zwiedzanie miasta, gra w kręgle jak i wspólna Eucharystia.

 

Tradycyjnie młodzież należąca do Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych wzięła udział w corocznej salezjańskiej pieszej pielgrzymce ewangelizacyjnej na Jasną Górę w dniach od 30 lipca do 14 sierpnia 2017 roku. Wcześniej, razem ze wspólnotą oazową przeżywającą swoje rekolekcje w naszej szkole, przeprowadziła w dniu 24 lipca ewangelizację na placu Konstytucji 3-maja w Aleksandrowie Kujawskim.