Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Logowanie

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

04856511
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
1664
2374
4038
51002
28369
4856511

Statystyki

Użytkowników:
430
Artykułów:
1514
Odsłon artykułów:
1128894

Odwiedza nas 45 gości oraz 1 użytkownik.

Wspomnienia z wakacji - szkolne wspólnoty formacyjne

W poniedziałek (26.06.2017 r.) część naszych szkolnych ministrantów udała się do Piły, gdzie wspólnie z opiekunem (ks. Robertem) przez trzy dni wypoczywała. W programie były m.in. wyjścia nad dwa pilskie jeziora, mecze w piłkę nożną, zwiedzanie Pilskiego Muzeum Wojskowego czy zabawa w paintballa oraz wspólna Eucharystia.

 

 

 Część uczniów zrzeszona w Szkolnym Kole Caritas i Scholi w dniach od 29 czerwca do 1 lipca 2017 roku uczestniczyła w swoim wspólnotowym wyjeździe wakacyjnym. Miejscem wypoczynków była również Piła. Opiekunem był także ks. Robert. W programie były m.in. wyjście nad pilskie jezioro, zwiedzanie miasta, gra w kręgle jak i wspólna Eucharystia.

 

Tradycyjnie młodzież należąca do Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych wzięła udział w corocznej salezjańskiej pieszej pielgrzymce ewangelizacyjnej na Jasną Górę w dniach od 30 lipca do 14 sierpnia 2017 roku. Wcześniej, razem ze wspólnotą oazową przeżywającą swoje rekolekcje w naszej szkole, przeprowadziła w dniu 24 lipca ewangelizację na placu Konstytucji 3-maja w Aleksandrowie Kujawskim.