Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Aplikacja mobilna (android)

Logowanie

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

04747556
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
87
1409
5391
35188
53293
4747556

Statystyki

Użytkowników:
494
Artykułów:
1486
Odsłon artykułów:
1072119

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Wspomnienia z wakacji - szkolne wspólnoty formacyjne

W poniedziałek (26.06.2017 r.) część naszych szkolnych ministrantów udała się do Piły, gdzie wspólnie z opiekunem (ks. Robertem) przez trzy dni wypoczywała. W programie były m.in. wyjścia nad dwa pilskie jeziora, mecze w piłkę nożną, zwiedzanie Pilskiego Muzeum Wojskowego czy zabawa w paintballa oraz wspólna Eucharystia.

 

 

 Część uczniów zrzeszona w Szkolnym Kole Caritas i Scholi w dniach od 29 czerwca do 1 lipca 2017 roku uczestniczyła w swoim wspólnotowym wyjeździe wakacyjnym. Miejscem wypoczynków była również Piła. Opiekunem był także ks. Robert. W programie były m.in. wyjście nad pilskie jezioro, zwiedzanie miasta, gra w kręgle jak i wspólna Eucharystia.

 

Tradycyjnie młodzież należąca do Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych wzięła udział w corocznej salezjańskiej pieszej pielgrzymce ewangelizacyjnej na Jasną Górę w dniach od 30 lipca do 14 sierpnia 2017 roku. Wcześniej, razem ze wspólnotą oazową przeżywającą swoje rekolekcje w naszej szkole, przeprowadziła w dniu 24 lipca ewangelizację na placu Konstytucji 3-maja w Aleksandrowie Kujawskim.