Kolegium Kujawskie X.X. Sal. w Aleksandrowie Kujawskim

SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzienniczek el. - aplikacja mobilna:

Logowanie

Translator

Polish Belarusian Chinese (Traditional) Czech Dutch English French German Hebrew Irish Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian Yiddish

Odwiedziło nas

04919529
dziś
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
poprzedni miesiąc
ogólnie
2429
2527
4956
51518
62502
4919529

Statystyki

Użytkowników:
430
Artykułów:
1532
Odsłon artykułów:
1154173

Odwiedza nas 54 gości oraz 2 użytkowników.

zajęcia pozalekcyjne

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

 

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Lp.

Imię i nazwisko

Nazwa prowadzonych zajęć

Dzień

Godzina

Sala

1.

Łukasz Rynicki

SKS piłka siatkowa

Poniedziałek

Piątek

14.30 -16.30

14.30-16.30

S1

2

Marcin Świątkowski

Crosfit, samoobrona

Wtorek

Czwartek

17.00-20.00

17.00-20.00

S1

3

Radosław Sękowski

Piłka nożna

Piłka koszykowa

Wtorek ,Czwartek

Środa

Środa

17.00-19.00

15.30-16.30

17.30.19.30

16.30-17.30

Orlik

S1

S1

S1

S1

4

Monika Chojnacka

Konsultacje z j. niemieckiego

Wtorek

13.45-14.30

124

5

Dorota Branicka

Fakultety ,poziom rozszerzony ,j. polski

Wtorek

Środa

10.50-11.35

11.45-12.30

110

110

6

Utnicka Dorota

J .angielski dla kl.4b

Czwartek

13.45-14.30

10

7

Ewa Banaś

Koło polonistyczne

Wtorek

13.45-14.30

124

8

Ewa Banaś

Przygotowanie do Olimpiady Jęz. Polskiego

Piątek

12.30-13.45

202

9

Justyna Sikora

Koło biologiczne dla uczniów klas III gimnazjum

Środa

14.35

122

10

Edyta Maciejewska

Koło polonistyczne dla klas 4

Poniedziałek

12.50-13.35

122

11

Edyta Maciejewska

Koło polonistyczne dla klasy 5

Poniedziałek

13.45-14.30

122

12

Joanna Moneta

J .niemiecki PRZYGOTOWANIE DO MATURY

Poniedziałek

9.00-9.45

9A

13

Joanna Moneta

J. niemiecki PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

Środa

14.40-15.25,

15.30-16.15

9A

14

Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

Krystyna Skutnik -Dorocka

koło biologiczno – chemiczne

Klasa/ grupa: klasa 8 SP

Piątek

14.40-16.10

133

15

Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

koło biologiczne

Klasa/ grupa: klasa 7 SP

Poniedziałek

(3, 4 – ty miesiąca)

14.40 – 15.30

133

16

Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

Biologia dodatkowa dla uczniów klasy 1 b LO – poziom rozszerzony

Klasa/ grupa: 1 b LO

Poniedziałek (1, 2 -gi miesiąca)

14.40 – 16.10

133

17

Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

Biologia dodatkowa dla uczniów klas 3 LO – poziom rozszerzony

Klasa/ grupa: 3 a, b, c LO - PR

piątek (2, 4 -ty miesiąca)

14.40 – 16.30

133

18

Agnieszka Zaremba-Kruczkowska

Biologia dodatkowa dla uczniów klas 2 LO – poziom rozszerzony

Klasa/ grupa: 2 a, b, c LO - PR

sobota (2 - ga miesiąca)

11.00 – 13.00

133

19

Barbara Witkowska

Koło plastyczne

Środa

15.30-16.15

108

20

Anna Skrodzka

koło chemiczne

Fakultet chemia

Poniedziałek (co drugi tydzień)

Poniedziałek (co drugi tydzień)

14.40-16.20

1

21

Wojciech Wojno

Koło fizyczne

Piątek

12.40 - 13.35

22

Danuta PŁaskonka

Koło historyczne

Historia dodatkowa

Środa

Wtorek

7.17-8.00

15.25-16.10

113

113

23

Łukasz Kamiński

Koło j. angielski kl. V a

Czwartek

13.45-14-.30

2

24

Ala Małkiewicz

Koło j. angielski

Piątek

12.50-13.35

10

25

Elżbieta Kłosińska

Koło polonistyczne kl.VIIA

Środa

8.00-9.00

12

26

Dorota Stanicka

Koło muzyczne /chór

27

Marta Czerwińska

Koło matematyczne VII

Koło matematyczne IVB

Koło matematyczne VIIIA

Środa

Czwartek

14.30-15.20

13.35-14.30

14.30-15.20

126

126

126

28

Aniela Mazurkiewicz

Koło matematyczne VIII

Koło matematyczne V-

wyrównawcze

Koło matematyczne V-rozwijające

Koło matematyczne III k- wyrównawcze

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

13.45-14.40

13.45-14.30

13.45-14.30

13.45-14.30

120

120

120

120

29

Krystyna Skutnik Dorocka

Koło chemiczne III pgts

Koło chemiczne VIIA(od listopada)

Czwartek

Piątek

14.30-15-30

14.30-15-15

Bibl.

1

31

Joannna Garska

- kl. III gimnazjum

- kl. IV - SP koło rozwijające

kl. IV - SP koło wyrównawcze

Wtorek

Środa

Czwartek

13.35-14.30

13.35-14.30

13.35-14.30

209

209

209

32

Aneta Doligalska

przygotowanie do konkursów i olimpiad

Środa

14.30-

203